Poslední kolo okresního přeboru

Dne 17.3.2013 jsme sehráli poslední deváté kolo okresního přeboru v sezóně 2012/2013. Hrálo se v nedalekých Hodonicích a utkání proběhlo jako vždy v duchu fair – play a v přátelské atmosféře. Naše „béčko“ nastoupilo v oslabení, neboť Filip Špaček si spletl termín a na místo srazu nedorazil. Do Hodonic jsem se dopravil po vlastní ose autobusem a po chvíli dorazil „zbytek“ družstva ve složení Zdena Král , Tom Jelínek a Tom Březina. V klubovně soupeře nás přivítal Franta Šimík s dotazem, chci-li dělat předsedu jejich šachového klubu. Zdvořile jsem odmítl a utkání mohlo začít. Po rychlém smíru skončila partie mezi Zdenkem a Frantou na první šachovnici. Já jsem po sérii zbytečných chyb podlehl mnohem zkušenějšímu Laďovi Holienkovi. Oba Tomášové skončili své partie remízou a zhruba po půl jedenácté jsme opustili klubovnu TJ Hodonice. Celkově naše družstvo skončilo na předposledním místě, přesto nezoufáme a věříme, že příště nám bude bohyně Caissa příznivěji nakloněna. Všichni se dozajista těšíme na příští sezónu!

Autorem fotografie je František Šimík, www.simik.eu.

Filtered HTML

• Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>

BBCode

• Nejsou povoleny HTML značky.
  • You may use these tags: [pgn]

Plain text

• Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Tato otázka je tu na rozeznání, zda jste člověk a nebo robot.
Vyplňte prázdné pole.