Hodonice open, aneb Kača na hrad!

Co napsat o tradičním hodonickém rapidu. Vše zastíní zásadní informace. Celý turnaj vyhrál Zdeněk Kavan 7/7 s propastným náskokem 1,5 bodu a výkonem 2.811 !!!!!!!!!!!!! Škoda, že už divoká karta do turnaje kandidátů už byla ze strany Fide udělena.....

Vše ostatní již je ve stínu této informace, přesto plním informační povinnost. Za vítězem skončil na 2.místě ukrajinský Kirill Burdajev, třetí havířovský Petr Kičmer, čtvrtý FM Vrána ze Starého Města a pátý (nasazená jednička s Elo 2.363) Sosna z Poruby, všichni s 5,5 body. Nejlepší ženou se stala Simona Suchomelová, juniorem Vít Kratochvíl z Náměště a seniorem Franta Vykydal. V celkovém pořadí se nejlépe ze Znojma ještě umístili 12. David Voborný (SPGŠ) 5 bodů, 15. Jirka Skřenek  4,5 bodu, 20.Lukáš Mikulů 4 body, atd.

Výsledky zde: http://chess-results.com/tnr117771.aspx?lan=5&art=1&wi=821

Franta Šimík prostě uspořádal vydařený turnaj, na kterém se díky cenám, sešla silná konkurence.