Máme nalosováno

Tak máme los družśtev na novou sezonu:

KPI

11.10. Tj Znojmo A - Hustopeče

25.10. Tj Znojmo A - Bystrc Oilers

15.11. MKS Vyškov - Tj Znojmo A

29.11. Tj Znojmo A - GPOA Znojmo A

13.12. Loko Brno C - Tj Znojmo A

17.1. Tj Znojmo A - Veselí nad Moravou

31.1. Vinohrady - Tj Znojmo A

14.2. Tj Znojmo A . Uni Brno

28.2. Jezdci Jundrov B - Tj Znojmo A

20.3. Tj Znojmo A - Spartak Adamov

10.4. Loko Brno D - Tj Znojmo A 

V KPI se dá očekávat hodně vyrovnaná soutěž, kde bude rozhodovat nejspíš každá partie. Největším favoritem na postup do 2.ligy by měla být brněnská Lokálka s písmenkem C. Úlohu favorita by jim nejvíce měli znepříjemňovat ambiciozní jundrovští Jezdci, kteří mají na jedničce ratingově nejsilnějšího hráče soutěže IM Péťu Piska (2.372). Zbytek startovního pole je hodně vyrovnaný a doufejme, že se nám podaří v soutěži udržet.

KPII

18.10. Tj Znojmo B - Střelice

8.11. MS Brno B - Tj Znojmo B

22.11. Tj Znojmo B - Loko Brno E

6.12. Uni Brno B - Tj Znojmo B

10.1. Tj Znojmo B - Hrušovany

24.1. Loko Brno G - Tj Znojmo B

7.2. Tj Znojmo B - Kuřim C

21.2. Tj Znojmo B - Ivančice

13.3. Duras Brno D - Tj Znojmo B

V KPII bude jednoznačným favoritem na postup družstvo Moravské Slávie, které vytunilo soupisku o úderné trio Holemář, Pecha, Bureš a těžko jim bude někdo v soutěži konkurovat. Zbytek startovního pole už je vyrovnanější a také v této soutěži půjde o každou partii. I pro naše béčko platí, že půjde hlavně o záchranu v soutěži.