Pořád vedeme KPII

Ve 3.kole KPII nás zavedl los do Břežan. Domácí nic nedbali na to, že jsou v soutěži poslední a hostí aktuálně vedoucí mužstvo tabulky. Pustili se do nás ostře a bojovně. Jako první skončila smírem partie na 6.šachovnici Bylok - Molík. Pak se dlouho bojovalo v celkem vyrovnaných pozicích. Mně v jezdcové koncovce nabízel domácí Mirek Rachůnek také remízu. Ale zocelen ligovými boji, kde mě silnější soupeři zkouší i přes 100 tahů, jsem si řekl, že se budu učit od Mistrů a koncovku dovedl do zdárného konce také. Zanedlouho po mě vítězí i Bohouš Pop a Petr Říčka a o osudu utkání je rozhodnuto. Remízy tudíž dávají i přední tři desky a poslední bod zapisuje Láďa Endl, Konečný výsledek 6:2 nás samozřejmě těší víc než domácí, kteří zůstávají stále bez bodu. A my zůstáváme zase na první příčce tabulky. Teď ještě zvládnout v dalším kole doma mládežníky z Loko Brno D a můžeme vyrazit na předvánoční finále do Jundrova. Bylo by pěkné přezimovat ve vedení soutěže. Držte nám palce.