Rapid Open Dobšice 2018 - start do nové sezóny

V sobotu 6.10.2018 uspořádal šachový klub Sokol Dobšice ve spolupráci s OŠS Znojmo okresní přebor v rapidšachu družstev. Šachového klání se zúčastnilo jedenáct převážně domácích týmů. Složení jednotlivých družstev bylo velmi různorodé a střetli se zde všechny generace znojemských šachistů. Nejstarším byl pan Josef Petlák, který jako trenér vychoval plejádu úspěšných znojemských šachistů. Nejmladší účastnicí byla teprve desetiletá Adélka Vávrová (GPOA). Náš klub zde zastupovali čtyři smíšené týmy a nejlépe si z našich vedl Molík - team, posílený o Jakuba Marka, který skončil pátý v celkovém pořadí. Turnaj probíhal v poklidném duchu, takže novopečený rozhodčí Radim Kovaliček nemusel řešit žádné spory. Po čtvrtém kole se účastníci posilnili gulášem a mohlo se pokračovat. Za připomenutí stojí skutečnost, že se Tomovi Frkovi, který hrál na první desce za naše "áčko" podařilo porazit Tomáše Rösnera, hráče o 600 ELO bodů silnějšího! V turnaji zvítězil statisticky nejsilnější tým TJ Znojmo "X" ve složení Kavan, Dvořák, Skřenek a Nekula. B-tým z téhož klubu získal stříbro a bronz vybojovali šachisté z Třebíče. Vítězové obdrželi finanční prémii a oceněny byly také všechny přítomné děti. Poděkování patří pánům Březovskému a Musilovi a v neposlední řadě panu Sapíkovi, který poskytl prostory svého pohostinství.

Výsledky zde:http://chess-results.com/tnr377661.aspx?lan=5&turdet=YES

Fotky:https://sifra.rajce.idnes.cz/Rapid_OPEN_Dobsice_2018_prebor_ctyrclennych...

Štítky: 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Each email address will be obfuscated in a human readable fashion or, if JavaScript is enabled, replaced with a spam resistent clickable link. Email addresses will get the default web form unless specified. If replacement text (a persons name) is required a webform is also required. Separate each part with the "|" pipe symbol. Replace spaces in names with "_".
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <br> <p>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

BBCode

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • You may use these tags: [pgn]
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je tu na rozeznání, zda jste člověk a nebo robot.
Vyplňte prázdné pole.