Do roka a do dne nás Lokálka opět přejela

Ve 2.kolo KP II nám los přisoudil Loko Brno s písmenkem E. Do zápasu jsme rozhodně nenastupovali jako favorité, navíc se značně oslabenou sestavou. papírové předpoklady se také nakonec potvrdily, i když jsme kladli zpočátku tuhý odpor. Úvod byl pro nás příznivý, Lokálka dorazilo pouze se sedmi vagónky a tak jsem obdržel bod zadarmo. Nečekaně brzy však bylo srovnáno. Jura Jelen odehrál 70 tahů za cca půl hodiny a nemohlo to dopadnout jinak. Poté podepsal remízu Zdeněk Molík. Zbylé partie byly také poměrně vyrovnané, rozhodovalo se až před časovkami. V souboji na 1.desce měl v ostrých pozicích určité šance Libor Dvořák, ale nakonec ho Honza Uhmann mladší přetlačil. Remízu udržel i Láďa Doležal. Bohužel za stavu 2:3 neustál Míša Schneider atak Jana Kalendovského. Poté už zbývalo jen obě partie vyhrát, což ve vyrovnaných pozicích nebylo nic snadného. Dana Konvičková se snažila pozici zlomit a nakonec prohrála. Kosmetickou úpravu výsledku již zaznamenal jen Láďa Endl, který odremizoval Karla Martiška. Nakonec jsme tedy zopakovali loňskou porážku naprosto shodným 2,5:5,5.

Bod

Copak já, ale družstvu by ten bod chyběl v boji o postup :) Už je to správně, chyba v zadávání.
Nejtěžšího soupeře máme za sebou, teď už jen světlé zítřky. Zdravím do Brna silnějšího soupeře.