Soutěže

Pořád vedeme KPII

Ve 3.kole KPII nás zavedl los do Břežan. Domácí nic nedbali na to, že jsou v soutěži poslední a hostí aktuálně vedoucí mužstvo tabulky. Pustili se do nás ostře a bojovně. Jako první skončila smírem partie na 6.šachovnici Bylok - Molík. Pak se dlouho bojovalo v celkem vyrovnaných pozicích. Mně v jezdcové koncovce nabízel domácí Mirek Rachůnek také remízu.

Áčko vede KP1!

Ještě lépe se vedlo A družstvu TJ Znojmo s Durasem Brno B. Hosté sice přijeli bez dvou prvních hráčů, ale i tak byli jasným favoritem. Po dlouhém boji se nám podařilo vyhrát tři partie a žádnou neprohrát, z toho vyšlo samostatné první místo:

Béčko se dělí o první místo v KP2B!

B družstvu TJ Znojmo se povedl start do soutěže s nevyzpytatelnými Střelicemi a dělí první místo:

Los 2016-2017 pro všechna družstva TJ Znojmo

V příloze i seznam oddílových příspěvků.

Los 2015-2016 pro všechna družstva TJ Znojmo

V příloze i seznam oddílových příspěvků.

Opraveno losování B družstva (1.-3.kolo).

Máme nalosováno

Tak máme los družśtev na novou sezonu:

KPI

11.10. Tj Znojmo A - Hustopeče

25.10. Tj Znojmo A - Bystrc Oilers

15.11. MKS Vyškov - Tj Znojmo A

29.11. Tj Znojmo A - GPOA Znojmo A

13.12. Loko Brno C - Tj Znojmo A

17.1. Tj Znojmo A - Veselí nad Moravou

31.1. Vinohrady - Tj Znojmo A

14.2. Tj Znojmo A . Uni Brno

28.2. Jezdci Jundrov B - Tj Znojmo A

20.3. Tj Znojmo A - Spartak Adamov

10.4. Loko Brno D - Tj Znojmo A

Ve Střelicích jsme neuspěli

Poslední letošní kolo kraje nás zavedlo do Střelic. Po výhře v minulém kole jsme tam jeli celkem optimisticky naladěni. Navíc se mi podařilo dát dohromady vpodstatě top sestavu. Jenže.... Začalo to už na srazu, kde nám trošku zakufroval Bohouš Pop a vyrazili jsme tak o 15 minut později. Což v husté mlze a na namrzlé silnici už nešlo dohnat. Ale to nebyl zase takový problém. Tedy k tématu. Zápas samotný začal relativně bez nějakých katastrof.

Konečně jsme zabrali i v kraji

Další kolo KPII nás zavedlo do Tetčic. Do zápasu jsme rozhodně nenastupovali jako favorité, ale chtěli jsme domácí trošku pozlobit a nedat se zadarmo. Jako první končil na trojce Láďa Endl, když jeho útok po h-sloupci vyzněl nějak do ztracena a soupeř ho zlikvidoval na špatného střelce. Chvilku poté zapůlil svoji partii Bohouš Pop, který rozšířil svoji bilanci remíz na 4/4.

Šestihodinové drama s Hodonicema

Další kolo okresního přeboru nám moc oddechu neposkytlo. V minulém kole jsme hráli na půdě loňského vítěze a dnes jsme doma přivítali silné Hodonice. Dal se očekávat vyrovnaný souboj a k němu také došlo. Jako první skončil souboj na páté desce. Hosté dovezli mladíka, který zatím sbírá zkušenosti, a tak Petr Říčka zapsal celkem rychlo výhru.