Soutěže

Los 2016-2017 pro všechna družstva TJ Znojmo

V příloze i seznam oddílových příspěvků.

Los 2015-2016 pro všechna družstva TJ Znojmo

V příloze i seznam oddílových příspěvků.

Opraveno losování B družstva (1.-3.kolo).

Máme nalosováno

Tak máme los družśtev na novou sezonu:

KPI

11.10. Tj Znojmo A - Hustopeče

25.10. Tj Znojmo A - Bystrc Oilers

15.11. MKS Vyškov - Tj Znojmo A

29.11. Tj Znojmo A - GPOA Znojmo A

13.12. Loko Brno C - Tj Znojmo A

17.1. Tj Znojmo A - Veselí nad Moravou

31.1. Vinohrady - Tj Znojmo A

14.2. Tj Znojmo A . Uni Brno

28.2. Jezdci Jundrov B - Tj Znojmo A

20.3. Tj Znojmo A - Spartak Adamov

10.4. Loko Brno D - Tj Znojmo A

Ve Střelicích jsme neuspěli

Poslední letošní kolo kraje nás zavedlo do Střelic. Po výhře v minulém kole jsme tam jeli celkem optimisticky naladěni. Navíc se mi podařilo dát dohromady vpodstatě top sestavu. Jenže.... Začalo to už na srazu, kde nám trošku zakufroval Bohouš Pop a vyrazili jsme tak o 15 minut později. Což v husté mlze a na namrzlé silnici už nešlo dohnat. Ale to nebyl zase takový problém. Tedy k tématu. Zápas samotný začal relativně bez nějakých katastrof.

Konečně jsme zabrali i v kraji

Další kolo KPII nás zavedlo do Tetčic. Do zápasu jsme rozhodně nenastupovali jako favorité, ale chtěli jsme domácí trošku pozlobit a nedat se zadarmo. Jako první končil na trojce Láďa Endl, když jeho útok po h-sloupci vyzněl nějak do ztracena a soupeř ho zlikvidoval na špatného střelce. Chvilku poté zapůlil svoji partii Bohouš Pop, který rozšířil svoji bilanci remíz na 4/4.

Šestihodinové drama s Hodonicema

Další kolo okresního přeboru nám moc oddechu neposkytlo. V minulém kole jsme hráli na půdě loňského vítěze a dnes jsme doma přivítali silné Hodonice. Dal se očekávat vyrovnaný souboj a k němu také došlo. Jako první skončil souboj na páté desce. Hosté dovezli mladíka, který zatím sbírá zkušenosti, a tak Petr Říčka zapsal celkem rychlo výhru.

Vedeme okres

V 2.kole letošní sezony okresního přeboru se ve šlágru utkal loňský vítěz Břežany s druhým v celkovém pořadí, což jsme byly právě my. Domácí získali útulnější hrací prostory a v klubovně se pomalu zabydlují, což nám předvedli i při zápase, kdy neposeda natloukal nástěnku, nedbaje zděšených pohledů hráčů.

Vzpoura podceňovaných

Předehrávkou začala nová sezona KPII, do které vloni spadlo i naše áčko a tak úvodní duel soutěže přinesl pikantní podívanou. Jasný favorit na postup (jak podle soupisek, tak podle vedoucího soutěže) hostil mateřské béčko, které naopak většina pasovala na kandidáta sestupu. Zápas samotný se odehrál v pohodě a bez rušivých momentů, ale nebyla to žádná selanka.

Máme vylosováno - přiložen přehled zápasů

Tak máme los na letošní sezonu družstev - KPIIB:

26.10.2014    TJ Znojmo A - TJ Znojmo B

2.11.2014       MS Brno B - TJ Znojmo B                          TJ Znojmo A - Zastávka

Oddílová schůze

V úterý 9.9. v 18.00 proběhne na hale schůzka oddílu. Na programu budou převážně soupisky na novou sezonu družstev. Vzhledem k tomu, že máme odě družstva ve stejné soutěži, bude to letos dost složité poskládat. Ale nějak se s tím popereme.